Kaffekoppar Ryssland
2016-02-01
357833
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAFFEKOPPAR, 1 par, Ryssland, 1900-talets första hälft, höjd med fat ca 8 cm
Slitage