Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-02-01
357778
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Blomsterstilleben, signerad och daterad Kliuchnikov 15, olja på duk, ca 80 x 60 cm, oramad