Ljuskrona i Karl Johan-stil
2016-02-01
357741
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, Karl Johan-stil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, för fem ljus, höjd 86, diameter 62 cm
Bruksslitage