Golvur 1700-tal Peter Green
Klubbat för:
5 000 SEK
8 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, urverk med månfas, datum, slagfunktion, märkt Peter Green, Apenrade, fodral i mahogny, höjd ca 243 cm
2 pendlar medföljer, nycklar och lod saknas, fodralet med sprickor, fanerskador
357640
2016-02-01