Spelbord
2016-02-01
357636
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, rokostil, 1800-tal, fanérat i alm, lådor i sargen höjd 76, 86x44 cm
Skador, lagningar, renoverat