Takampel
2016-02-01
357634
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TAKAMPEL, 1800-talets första hälft, för 5 ljus, i förgylld och patinerad brons, höjd 30 cm exklusive kedja