Ljusstakar punschmuggar silver
2016-02-01
357622
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, J.L.H, höjd ca 17 cm, PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, GAB, Stockholm 1950-tal, total vikt ca 205 g
En ljusstake ngt sned, fyllda, bruksslitage