Pelle Swedlund, oljemålning
2016-03-10
357556
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kustbild, olja på duk, 37x46,5 cm
Skrapskador, smärre färgbortfall