Toiletteset 10 dlr
2016-02-01
357539
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOILETTESET, 10 dlr, silver, 1900-tal, England, bestående av: kam, 2 borstar, flakonger
Slitage