George Lindström Marknad på torget
2016-01-31
357487
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GEORGE LINDSTRÖM (1912-2006): Marknad på torget, olja på duk, signerad G Lindström, 53x65 cm