Stig Claesson färglitografi
2016-01-31
357427
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Utsikt mot Stadshuset, "Förbjudet", signerad och daterad Stig Claesson -76, 22/300, färglitografi, ca 43 x 49 cm