Evert Lundquist oljemålning
2016-01-31
357393
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Sandhamn i september, signerad och daterad Evert Lundquist 1930, olja på duk, ca 38x46 cm