Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Affisch, Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, utställningen Konstfrämjandet och Galerie Aix i Stockholm, ca 62x45 cm
357383
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här