Linde Klinckowström blandteknik
2016-01-29
357370
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDE KLINCKOWSTRÖM (1902-2000): signerad Linde Klinckowström daterad 1926, blandteknik, ca 34x24 cm