Stolar Chiavari-typ
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, mässing, 1900-talets mitt, sitthöjd 47 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
357364
Päivämäärä:
2016-01-31