Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LISA RINNEVUO (född 1972): Stardust, signerad Lisa Rinnevou, 9/280, färglitografi, bladmått 43,5x37,5 cm
Zustandsbeschreibung
357351
2016-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner