Lisa Rinnevou
2016-01-29
357348
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Flower girl, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, bladmått 38x26 cm
Oramad