Golvspegel 1900-talets andra hälft
2016-01-29
357342
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVSPEGEL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mässing, höjd ca 163, 49 cm
Bruksslitage, något ranglig