Salongsbord 1900-talets mitt Louis XVI-stil
2016-01-29
357305
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, rotfanér samt inläggningar i intarsia, höjd 75, 80 x 80 cm
Ytskador