Spegel gustaviansk stil
2016-01-29
357234
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, krönet med dekor av medaljong, ca 108x50 cm