Äldre drag, Göran Dyhlén
2016-02-27
357133
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRAG, 24 st, mestadels 1930/40-tal
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling