Vägglampor
2016-01-29
357077
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Atelje Lyktan, vridbar förkromad arm, höjd ca 100 cm, skärmar medföljer
Senare skärmar, smärre slitage