Figurer i trädgård
2016-01-27
357061
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (omkring 1800): (2) Figurstaffage i trädgård, olja på duk uppfodrad på pannå, text på fram- och baksida, ca 26x33 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, pannå med skador