Esther Kjerner oljemålning
2016-01-29
357045
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ESTHER KJERNER (1873-1952): "Motiv från Arild", signerad och daterad E Kjerner 1929, olja på pannå, ca 25 x 33 cm