Lakekronor, Göran Dyhlén
2016-02-27
356993
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAKEKRONOR, 2 st, 1800/1900-tal, höjd 18-21 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling