Smyckeskrin med collier, broscher, ringar mm
2016-02-24
356990
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SMYCKESKRIN, innehållande collier, broscher, ringar, armband, örhängen mm, delvis silver samt olika stenarter
skrinet med slitage och skador