Manuskriftblad Persien
2016-01-28
356979
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MANUSKRIFTBLAD, 5 st, 1800-talets slut, Persien, figurkompositioner, akvareller, samramade, rammått ca 42x104 cm