Fiskekorgar, Göran Dyhlén
2016-02-27
356971
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FISKEKORGAR, 2 st, 1 med bärsele, 1800/1900-tal, 30 resp 57 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling