Splitsverktyg, Göran Dyhlén
2016-02-27
356953
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPLITSVERKTYG, 4 st, 1900-talets början, trä o ben resp trä, längd 18-28 cm, SEGELSÖMMARHANDSKE
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling