Nattljusstakar Gustaf Möllenborg
2016-01-29
356906
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAF MÖLLENBORG, nattljusstakar, 1 par, silver, Stockholm 1845, höjd ca 9 cm, total vikt ca 260 g
Slitage, bucklor