Bord
2016-01-28
356802
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1960-tal, fanér i teak, utdragbar skiva, höjd ca 58, 130x84 cm, total längd ca 228 cm
Mindre ytskador