Byrå 1800-tal
2016-01-28
356801
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 4-lådig, beslag i nybarock med dekor av keruber, bemålad, höjd ca 102, 102x51 cm, nyckel medföljer
Renoverad, senare bemålad