Golvlampa
2016-01-28
356788
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme i mässing, fot med teakfaner, höjd ca 146 cm
Senare skärm