Matbord England
2016-01-28
356786
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, England, 1900-talets mitt, fanér i idegran, blindlådor, iläggsskivor, 2 st., diameter ca 110, höjd ca 76, bredd iläggsskivor 51 cm, total längd 212 cm
Smärre slitage