Skrivbord masivt trä och smide
2016-01-28
356756
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD med uppsats, stomme i smide, massivt trä, 1900-talets senare del, lådor i sargen, höjd 80, 114 x 61, totalhöjd 187 cm
Bruksslitage