Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-01-27
356710
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy, signerad G. Ståhly. Rycheiv, olja på pannå, ca 11,5x16 cm
Något smutsig yta