Karl Höglund färglitografi
2016-01-27
356697
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940). "Maskerad", signerad Karl Höglund, 111/290, färglitografi, bladmått 87 x 59 cm