Madeleine Pyk Mapp
2016-01-27
356680
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Änglabukten", mapp med 5 st litografier, signerade, 254/275, bladmått ca 46x45 cm vardera
Oramade