Väskor
2016-01-27
356607
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
VÄSKOR, 8 st, 18/1900-tal, i läder med metallbeslag, bl.a. märkta Tulluppbördskontoret, största mått 30x41 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage, skador