Emaljskyltar
2016-01-27
356445
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, text från tullverket, största mått 30x80 cm
PROVENIENS: Tullverket
Bruksslitage