Svenska flaggor
2016-01-27
356405
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSKA FLAGGOR, 3 st, tidigt 1900-tal, bomull, försedda med tullverkets emblem, 210x120, 185x138, 268x138 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage, blekning, skador