Matbord
2016-01-26
356377
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-tal, England, fanérat med mahogny, höjd ca 75, 103x104, 2 iläggsskivor en med sarg, ca 55 cm vardera
Slitage