Bokskåp renässans
2016-01-27
356347
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 2-delat, trädekor av blomster samt kannelyrer, flyttbara hyllplan, höjd ca 229, 93x43 cm, nycklar medföljer
Renoverat, kompletterat, delvis omarbetat, senare bemålat, slitage