Uniformsmössor
2016-01-26
356329
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
UNIFORMSMÖSSOR, 12 st, 1900-tal, i form av baskrar, pälsmössor och hattar
PROVENIENS: Tullverket