Ljuskrona venetiansk stil
2016-01-26
356327
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5-armad, venetiansk stil, höjd ca 56, diameter 55 cm
Ljushöljen med skador