Anders Palmér
2016-01-26
356295
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskap med gård, signerad Palmér, olja på duk, 110x135 cm