Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356276
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad Roland S, HC VI/XXX, färglitografi, ca 46 x 33 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Skadat glas