Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356260
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Johnnie Repettos frontgarden. Tristan da Cunha.", signerad Roland S. pt-76, 48 x 35 cm
Ingår i Samling Roland Svensson