Vikter i mässing
2016-01-26
356252
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VIKTSATSER, STÄLL, mässing, 1800/1900-tal, stämplade med kronor, största måttet 5 kilogram, höjd ca 1,5-13,5 cm totallängd ca 56 cm
PROVENIENS: Tullverket
Slitage