Roland Svensson färglitografi
2016-01-25
356244
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsmorgon Tornö", signerad Roland S, 102/250, färglitografi, ca 55 x 43 cm
Ingår i Samling Roland Svensson
Med dedikation